LASÉR

Rezanie lasérom je jedno z najmodernejších a najpresnejších spôsobov delenia materiálov. Túto technológiu využívame pri výrobe našich oceľových dielcov. Vysoká kvalita rezu minimalizuje nutnosť ďalšieho opracovania a vďaka tomu môžeme zaručiť dokonalú presnosť každého z komponentov.

VODNÝ LÚČ

Rezanie vodným lúčom je ďalšia z moderných technológií delenia materiálov. Využívame ju pri výrobe našich komponentov z plastu a gumy. Obrovskou výhodou oproti laséru je možnosť deliť materiály s rôznymi štruktúrami. Medzi nimi aj viacvrstvové materiály bez drobenia ich okrajov.

CNC FRÉZA

Tento prístroj je najnovšou pomôckou v našom výrobnom procese. Je priam stvorený pre prácu s drevom a plastom. Dokonale opracované okraje rezu bez ostrých hrán a nutnosti ďalších úprav. Takto vyrobené komponenty priamo zapadnú na svoje miesto a nie je potrebná žiadna dodatočná úprava.

PIESKOVANIE

Mať povrch dobre pripravený na nanesenia farby alebo antikoróznej ochrany je veľmi dôležité. Preto všetky naše konštrukcie necháme abrazívne očistiť v priemyselnom pieskovacom boxe pomocou ostrohranného oceľového abraziva. Výsledkom je dokonale očistený povrch, ktorý je pripravený na nanesenie antikoróznej ochrany alebo práškového nástreku.

ANTIKORÓZNA OCHRANA

Všetky konštrukcie môžu byť ošetrené kvalitnou antikoróznou ochranou. Na výber je epoxid alebo žiarové pozinkovanie. Epoxid je veľmi efektívna ochrana, ktorú používame štandardne na skoro všetkých outdoorových konštrukciách. Na výber je aj žiarové zinkovanie. Je to bezkonkurenčne najkvalitnejšia ochrana proti korózií. Zaručuje zvýšenú odolnosť voči opotrebeniu a mechanickému poškodeniu.

PRÁŠKOVÉ LAKOVANIE

Proces práškového lakovania využíva revolučnú technológiu nanášania elektrostatických priľnavých zrniek práškovej farby. Tá sa následne vypáli v peci pri teplote 200°C. Výsledkom tohto procesu je spoľahlivá, odolná a kvalitná povrchová úprava. Jej výhodou je vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a absencia zdraviu a prírode škodlivých látok. Preto je tento druh povrchovej úpravy vhodný pre indoorové ale aj outdoorové workoutové konštrukcie.