Pri výrobe našich výrobkov používame najmodernejšie 3D modelovacie technológie, CNC, vodné, lasérové a ohýbacie stroje. Záleží nám na každom detaily, či už pri výbere použitých materiálov, alebo povrchovej úprave. Takto môžeme zaručiť maximálnu kvalitu každého výrobku.

REÁLNA MYŠLIENKA

Dostať nápad do reálnej podoby je zdĺhavý a náročný proces. Najlepším nástrojom pritom je 3D modelovací program. Pomáha nám vyrábať naozaj výnimočné konštrukcie. Od štandardných katalógových až po tie šité na
mieru klienta. Ak máte nápad na svoju vysnívanú konštrukciu, my ju dokážeme navrhnúť a zrealizovať.

LASÉROVÁ PRESNOSŤ

Rezanie lasérom je jedno z najmodernejších a najpresnejších spôsobov delenia materiálov. Túto technológiu využívame pri výrobe naších oceľových výrobkov. Vysoká kvalita rezu minimalizuje nutnosť ďalšieho opracovania rezu a vďaka tomu môžeme zaručiť dokonalú presnosť každého z komponentov.

SILA VODY

Rezanie vodným lúčom je ďalšia z moderných technológií delenia materiálov. Využívame ho pri výrobe našich výrobkov z ocele, plastu a gumy. Obrovskou výhodou oproti laséru je možnosť deliť materiály s rôznymi štruktúrami, medzi nimi aj viacvrstvové materiály bez drobenia okrajov materiálu. Je to jedinou voľbou pri výrobe prvkov z mäkkých materiálov ako je plast a guma.

ANTIKORÓZNA OCHRANA

Všetky konštrukcie môžu byť ošetrené kvalitným žiarovým pozinkovaním. Je to bezkonkurenčne najkvalitnejšia ochrana proti korózii. Ochráni nielen vonkajšiu časť profilov, ale aj ich vnútro. Pri teplote 450°C sa roztavený zinok spojí s oceľovým substrátom vytvoriac zinok-železnú zliatinu, ktorá nedáva korózii žiadnu šancu. Táto zliatina je tvrdšia ako samotná oceľ a zaručuje zvýšenú pevnosť a tým odolnosť voči otrasom a opotrebovaniu.

PRÁŠKOVÉ LAKOVANIE

Proces práškového lakovania využíva revolučnú technológiu nanášania elektrostaticky priľnavých zrniek práškovej farby. Výsledkom tohto procesu je spoľahlivá, odolná a kvalitná povrchová úprava. Jej výhodou je vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a absencia zdraviu a prírode škodlivých látok. Preto je tento druh povrchovej úpravy vhodný pre indoorové ale aj outdoorové workoutové konštrukcie.